O nas

Zapraszamy do salonu kosmetycznego podnoszącego poziom hormonów szczęścia.

Nasz gabinet mieści się przy ulicy Domańskiego 115 (os. Dambonia, Zaodrze). Czekają tu na Państwa profesjonalne zabiegi na twarz, ciało, dłonie i stopy (również z zakresu podologii) wykonywane przez kosmetologów, dla których zawód jest także pasją. Można tu nie tylko skutecznie zadbać o kondycję skóry i wygląd, ale także odpręzyć się po ciężkim dniu przy filiżance dobrej kawy czy herbaty.

Zależy nam na tym, by nasze zabiegi były dostępne dla wszystkich i by łatwiej było sobie pozwolić na serię zabiegów, która zagwarantuje najlepsze efekty, w związku z tym przygotowałyśmy dla Państwa ofertę w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a także skrócone zabiegi „ekonomiczne”, które doskonale sprawdzą się także w przypadku osób mających mało czasu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi promocjami i pakietami.

Zachęcamy do skorzystania z naszych zabiegów takich jak: mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, fale radiowe, fotoepilacja, zamykanie naczynek, mezoterapia bezigłowa, mikroigłowa i nanoigłowa, ultradźwęki (sonoforeza), lipoliza kawitacyjna, manicure, pedicure, henna, zabiegi podologiczne, makijaż i nie tylko. A wszystko to profesjonalnie, w miłej atmosferze i niezwykle przystępnych cenach!

Aby złamać stereotyp, że z usług kosmetycznych mogą korzystać wyłącznie kobiety, proponujemy również wyjątkowy zestaw zabiegów dostosowanych do potrzeb męskiej skóry, wykonywanych na specjalistycznych kosmetykach dla mężczyzn.